Вантажопідйомність для буксирування – це не рекомендація. Це жорстка межа, встановлена інженерами, які витратили місяці на перевірку того, які навантаження можуть витримати сталеві та алюмінієві конструкції. Перевищення цієї межі загрожує руйнуванням трансмісії, погіршенням керованості чи просто поломкою на шосе. Більшість людей перевіряють посібник з експлуатації автомобіля. Це вірно. Але якщо ви копаєтеся в старих посібниках або намагаєтеся підібрати зчіпний пристрій, який заявляє про вищі ліміти, ніж фактична вантажопідйомність вашої вантажівки, вам потрібно знати, звідки беруться реальні цифри.
Зчіпний пристрій може витримувати 10000 фунтів. Ваш автомобіль може не витримати. Завжди слідуйте рейтингу виробника для конкретного транспортного засобу.
Нижче представлені дані про моделі Acura, Audi, BMW, Buick та Cadillac за період з 2006 по 2009 рік.
Ніколи не перевищуйте вантажопідйомність автомобіля для буксирування. Це впливає на гальмівні характеристики та може пошкодити трансмісію.
Вантажопідйомність для буксирування Acura
У цю епоху Acura випускала мало автомобілів, придатних для буксирування. Більшість седанів обмежені 1000 фунтами. Якщо вам потрібно перевозити важкі вантажі, дивіться у бік MDX.
2006
- MDX: 3 500 фунтів
- RL: 1 000 фунтів
- RSX: 1 500 фунтів
- TL: 1 000 фунтів
- TSX: Не має рейтингу
2007
- MDX: 5 000 фунтів (значне поліпшення порівняно з 2006 роком)
- RL: 1 000 фунтів
- RDX: 1 500 фунтів
- TL: 1 000 фунтів
- TSX: 1 000 фунтів
2008
- MDX: 5 000 фунтів
- RL: 1 000 фунтів
- RSX: 1 500 фунтів
- TL: 1 000 фунтів
- TSX: 1 000 фунтів
2009
- MDX: 5 000 фунтів
- RL: 1 000 фунтів
- RSX: 1 500 фунтів
- TSX: 1 000 фунтів
Додаткові характеристики Acura:
* Повна маса автомобіля Acura (GVWR)
* Повна маса осі Acura (GAWR)
* Повна дозволена маса автопоїзда Acura (GCWR)
* Вантажопідйомність Acura
* Власна маса Acura
* Корисне навантаження Acura
Вантажопідйомність для буксирування Audi
Audi виявляла обережність. Протягом багатьох років їхній модельний ряд не мав рейтингів для буксирування. Винятком був Q7, побудований на платформі, яка справді могла витримувати таку вагу.
2006
- A3: Не має рейтингу
- A4: Не має рейтингу
- A6: Не має рейтингу
- A8: Не має рейтингу
- S4: Не має рейтингу
- TT: Не має рейтингу
2007
- A3: Не має рейтингу
- A4: Не має рейтингу
- A6: Не має рейтингу
- A8: Не має рейтингу
- Q7: 5 500 фунтів
- RS4: Не має рейтингу
- S4: Не має рейтингу
- S6: Не має рейтингу
- S8: Не має рейтингу
2008
- A3: Не має рейтингу
- A4: Не має рейтингу
- A5: Не має рейтингу
- A6: Не має рейтингу
- A8: Не має рейтингу
- Q7: 5 500 фунтів
- R8: Не має рейтингу
- RS4: Не має рейтингу
- S4: Не має рейтингу
- S5: Не має рейтингу
- S6: Не має рейтингу
- S8: Не має рейтингу
- TT: Не має рейтингу
2009
- A3: Не має рейтингу
- A4: Не має рейтингу
- A5: Не має рейтингу
- A8: Не має рейтингу
- Q7: 5 500 фунтів
- R8: Не має рейтингу
- S4: Не має рейтингу
- S5: Не має рейтингу
- S8: Не має рейтингу
- TT: Не має рейтингу
Додаткові характеристики Audi:
* Повна маса автомобіля Audi (GVWR)
* Повна маса осі Audi (GAWR)
* Повна дозволена маса автопоїзда Audi (GCWR)
* Вантажопідйомність Audi
* Власна маса Audi
* Корисне навантаження Audi
Вантажопідйомність для буксирування BMW
BMW змінила курс у 2008 році. До цього лише позашляховики серії X могли буксирувати. Автомобілі 1-ї, 3-ї та 5-ї серій були строго пасажирськими автомобілями без рейтингів для буксирування. Моделі X5 та X6 змінили правила гри.
2006
- 325: Не має рейтингу
- 330: Не має рейтингу
- 525: Не має рейтингу
- 530: Не має рейтингу
- 550: Не має рейтингу
- 650: Не має рейтингу
- 750: Не має рейтингу
- 760: Не має рейтингу
- M3: Не має рейтингу
- M5: Не має рейтингу
- M6: Не має рейтингу
Середина 2000-х років була хаотичним періодом для специфікацій буксирування. Виробники переходили на нові платформи, впроваджували гібридні моделі та постійно модифікували силові установки. Якщо ви розглядаєте вантажівку або позашляховик цього періоду, цифри на заводській наклейці можуть не відповідати можливостям, дозволеним для вашого VIN-номера. Нижче наведені дані відображають максимальну заводську вантажопідйомність. Вони не враховують корисне навантаження (payload), яке є прихованою причиною зриву планів буксирування.
Вантажопідйомність при буксируванні для Chevrolet
Chevrolet мала свою специфічну ієрархію. Вантажівки серії 1500 часто перевершували за вантажопідйомністю більш старі моделі 2500 у певні роки через гібридні трансмісії. Лінійка Silverado була робочою конячкою, але не ігноруйте Tahoe для легкого буксирування, якщо вам потрібний великий пасажирський простір.
Моделі 2006 року
Це був сильний рік для важких вантажівок. Silverado 2500 HD сягав трохи більше 10 000 фунтів.
- Avalanche 1500 : 7300 фунтів
- Avalanche 2500 : 10 200 фунтів
- Aveo : Не розрахований на буксирування
- Cobalt : 1000 фунтів
- Colorado : 1600 фунтів
- Corvette : Не розрахований на буксирування
- Equinox : 3500 фунтів
- Express : 4 300 фунтів
- HHR : 1000 фунтів
- Impala : 1 000 фунтів
- Malibu : Не розрахований на буксирування
- Malibu Maxx : 1000 фунтів
- Monte Carlo : 1000 фунтів
- SSR : 2500 фунтів
- Silverado 1500 : 5700 фунтів
- Silverado 1500 Hybrid : 6700 фунтів
- Silverado 1500 SS : 7500 фунтів
- Silverado 1500 HD : 8300 фунтів
- Silverado 2500 HD : 10 100 фунтів
- Silverado 3500 HD : 9500 фунтів
- Suburban 1500 : 7500 фунтів
- Suburban 2500 : 7 900 фунтів
- Tahoe : 5700 фунтів
- TrailBlazer : 5400 фунтів
- TrailBlazer EXT : 5000 фунтів
- Uplander : 3500 фунтів
Моделі 2007 року
Вантажопідйомність Silverado 1500 різко впала, знизившись до 4600 фунтів для стандартного кузова. Класична версія зберегла вищі показники старих моделей. Tahoe також значно втратив у вантажопідйомності.
- Avalanche 1500 : 7200 фунтів
- Aveo / Aveo 5 : Не розрахований на буксирування
- Cobalt : 1000 фунтів
- Colorado : 1 900 фунтів
- Corvette : Не розрахований на буксирування
- Equinox : 3500 фунтів
- Express : 4 300 фунтів
- HHR / HHR Panel : 1000 фунтів
- Impala : 1 000 фунтів
- Malibu / Monte Carlo : 1000 фунтів
- Silverado 1500 : 4 600 фунтів
- Silverado 1500 Classic : 5700 фунтів
- Silverado 1500 Hybrid Classic : 6700 фунтів
- Silverado 1500 SS Classic : 7500 фунтів
- Silverado 1500 HD Classic : 8300 фунтів
- Silverado 2500 HD : 10 000 фунтів
- Silverado 2500 HD Classic : 10 100 фунтів
- Silverado 3500 : 9600 фунтів
- Silverado 3500 Classic : 9500 фунтів
- Suburban 1500 : 7100 фунтів
- Suburban 2500 : 7700 фунтів
- Tahoe : 4500 фунтів
- TrailBlazer : 5400 фунтів
- Uplander : 3500 фунтів
Моделі 2008 року
Colorado нарешті отримав придатний для використання показник буксирування, що досяг 3000 фунтів. У модельний ряд увійшов Tahoe Hybrid з гідними 6200 фунтами, перевершивши бензинову версію Tahoe.
- Avalanche 1500 : 7200 фунтів
- Aveo / Aveo 5 : Не розрахований на буксирування
- Cobalt : 1000 фунтів
- Colorado : 3000 фунтів
- Corvette : Не розрахований на буксирування
- Equinox : 3500 фунтів
- Express : 4 300 фунтів
- HHR / HHR Panel : 1000 фунтів
- Impala : 1 000 фунтів
- Malibu / Malibu Classic / Malibu Hybrid : 1 000 фунтів або не розрахований на буксирування
- Silverado 1500 : 4 600 фунтів
- Silverado 2500 HD : 10 000 фунтів
- Silverado 3500 HD : 9600 фунтів
- Suburban 1500 : 7100 фунтів
- Suburban 2500 : 9600 фунтів
- Tahoe : 4500 фунтів
- Tahoe Hybrid : 6200 фунтів
- TrailBlazer : 5400 фунтів
- Uplander : 3500 фунтів
Моделі 2009 року
Avalanche різко втратив у вантажопідйомності. Чому? Ймовірно через проблеми з розподілом ваги або оновлення силової установки. З’явився Traverse зі скромним показником 2 000 фунтів.
- Avalanche 1500 : 5 000 фунтів
- Aveo : Не розрахований на буксирування
- Cobalt : 1000 фунтів
- Colorado : 3000 фунтів
- Corvette : Не розрахований на буксирування
- Equinox : 3500 фунтів
- **Express 150
Потужність GMC Sierra 2500 HD під час буксирування
Тяжковаги в лінійці GMC не жартують. Якщо ви розглядаєте вантажопідйомність GMC Sierra 2500 2006 при буксируванні, то перед вами солідні 10 500 фунтів. Ця цифра незначно знижується до 10 400 фунтів у 2007 та 2008 роках, а потім знову повертається до 10 500 фунтів у 2009 році. Sierra 3500 також є потужним звіром, коливаючись у межах 10 000-10 100 фунтів у ті ж роки.
Для сегменту легких вантажівок Sierra 1500 починає з консервативних 4000 фунтів у 2006 році. Потім показник різко зростає до 4800 фунтів на решту десятиліття. Бажаєте гібридну ефективність із можливістю перевезення важких вантажів? Yukon Hybrid може тягнути 6200 фунтів. Це серйозний момент, що крутить, для транспортного засобу, що прагне економити паливо. Yukon XL залишається стабільним на рівні 7100 фунтів до 2009 року, коли показник падає до 5100 фунтів. Чому? Можливо, вони переймалися стабільністю.
Envoy та Envoy XL – це застарілі моделі. Їхнє максимальне навантаження становить близько 5 000–5 300 фунтів. Небагато, але достатньо для невеликого причепа. Фургони Savana – це робочі конячки. Модель 2500 досягає 6 300 фунтів щороку з перерахованих. Модель 3500 трохи нижче – 6200 фунтів. Не дозволяйте статусу фургона обдурити вас; ці машини призначені для перевезення вантажів.
Корисні властивості Honda Pilot та Ridgeline
Honda відома своєю надійністю, а не обов’язково грубою силою буксирування. 2006 Honda Ridgeline лідирує з показником 5000 фунтів. Він тримає цю планку у 2008 році. Модель 2009 зникає з графіків тут, але це історія для іншого разу.
Pilot – це сімейний перевізник. У 2006 та 2008 роках він тягне 3 500 фунтів. Моделі 2007 та 2009 років показують тире, що означає, що вони не мали рейтингу буксирування або не були доступні для буксирування у цих конкретних конфігураціях. Заплутано? Так. Мінівен Odyssey дотримується стабільних 3 500 фунтів у 2006, 2008 та 2009 роках. Модель 2007 року також вказана як 3500 фунтів.
Автомобілі? Не варто витрачати час. Accord та Civic мають максимальне навантаження 1000-1500 фунтів. Element – це міцний маленький позашляховик з вантажопідйомністю 1500 фунтів. CR-V? Немає рейтингу буксирування. Крапка. S2000 – це спортивний автомобіль. Ви не буксируватимете на ньому водні мотоцикли.
Можливості Hummer H2 та H3
Hummer. Саме ім’я натякає на надмірність. 2006 H2 тягне 6500 фунтів. До 2008 року ця цифра зростає до 8200 фунтів і залишається такою до 2009 року. H2 Alpha 2006 може тягнути 7 887 фунтів. Дивно конкретно. Мені подобається.
H3 менше. Він обмежений 3000 фунтів для всіх років. Пікап H3T 2009 року додає ще 1400 фунтів, досягаючи 4400 фунтів. Все ще не вбивця вантажівок, але гідна компактного позашляховика. H3 ніколи не змінює свою межу. Він просто сидить там, виглядаючи круто.
Межі Hyundai Santa Fe і Tucson
Показники буксирування Hyundai скромні. Santa Fe починає сильно з 2700 фунтів в 2006 році. Потім він падає до 1650 фунтів у 2007 році і тримає цю планку до 2008 року. У 2009 році Genesis немає вказаного рейтингу. Можливо, він був готовий.
Tucson стабільний на рівні 1000 фунтів. Elantra починається з 1500 фунтів у 2006 році, але падає до 750 фунтів у 2007 і 2008 роках. Azera та Sonata застрягли на рівні 1 000 фунтів. Tiburon? Нуль. Це купе. Ви не буксируєте за допомогою купе. Veracruz, більший позашляховик, не має рейтингу. Розчаровуючи для автомобіля такого розміру.
Буксирування розкоші Infiniti QX56
Розкіш не означає, що ви не можете перевозити вантаж. Infiniti QX56 – це танк. Він тягне 9 000 фунтів у 2006 та 2007 роках. Моделі 2008 та 2009 років показують тире для деяких комплектацій, але 2009 QX56 досі досягає 9 000 фунтів. Це територія, близька до вантажівок для розкішного позашляховика.
Серія FX – це кросовер для продуктивності. FX35 і FX45 тягнуть 3500 фунтів. FX50 у 2009 році також тягне 3500 фунтів. Седани G35, M35 та M45 обмежені 1000 фунтами. Q45 і EX35 не мають рейтингів. Зупиніться на позашляховику, якщо вам потрібно буксирувати. Підвіска седана не призначена для цього.
Isuzu Ascender та i-Series
Isuzu зараз нішевий бренд, але він мав значення у 2006 році. Ascender – це велика модель. Він тягне 5300 фунтів щороку з 2006 по 2008 рік. Вантажівки серії i менші. i-280 у 2006 році тягне 1700 фунтів. i-290 покращує показник до 2 100 фунтів у 2007 році та 2 200 фунтів у 2008 році.
i-370 починається з 4000 фунтів у 2007 році. Потім він різко зростає до 5500 фунтів у 2008 році. Це великий крок уперед. i-350 у 2006 році тягне 4000 фунтів. Якщо вам потрібна середня вантажівка, яка дійсно може працювати, 2008 Isuzu i-370 — це та, на яку варто звернути увагу.
Обмеження Jaguar та Jeep Wrangler
Jaguar – це все про стиль. Рейтинги буксирування? Немає. S-Type, X-Type, XJ8, XJR, XK, XKR, XF та Coupe всі показують тире. Ви не буксируватимете човен на Jaguar. Він призначений для цього. Підвіска надто м’яка. Розподіл ваги був би кошмаром. Просто не намагайтеся це робити.
Jeep – це інша справа. Wrangler здатний, але обмежений. Він тягне 1000 фунтів. Щороку. З 2006 до 2009 року. Wrangler Unlimited такий же. 1000 фунтів. Liberty починається з 3500 фунтів у 2006 і 2007 роках. Потім він падає до 2000 фунтів у 2008 та 2009 роках. Чому падіння? Охолодження гальм? Міцність рами? Хтозна. Grand Cherokee та Commander залишаються стабільними на рівні 3 500 фунтів. Compass і Patriot маленькі, тому їхнє максимальне навантаження становить 1 000 фунтів.
Сила Kia Sorento та Borrego
Kia підвищила рівень своєї гри. Sorento починається без рейтингу у 2006 році. Потім у 2007 та 2008 роках він досягає 5 000 фунтів. 2009 Borrego також тягне 5000 фунтів. Sportage стабільний на рівні 1500 фунтів. Седан Optima тягне 2000 фунтів. Мінівен Sedona тягне 3500 фунтів у 2007 році.
Rondo не має жодного рейтингу. Rio не має жодного рейтингу. Зупиніться на позашляховиках, якщо вам потрібно буксирувати. Sorento і Borrego – це важкоатлети в лінійці Kia за 2006-2009 роки.
Потужність Land Rover Range Rover
Land Rover знає, як зволікати. LR3 і Range Rover обидва тягнуть 7700 фунтів у 2006 році. Range Rover Sport також 7700 фунтів. У 2007 році Sport збільшується до 7716 фунтів. Точність.
Ви купуєте Lexus не для буксирування. Ви купуєте його, щоб прибувати у повній тиші. Але якщо ви дивитеся на таблицю, повну прочерків для моделей ES 330, GS 300 або IS 350 2006, відповідь очевидна: вони не були створені для цього завдання. Єдиними винятками в цій лінійці були важкоатлети. GX 470 та гігантський LX 470 могли буксирувати вантаж вагою до 6500 фунтів. Це серйозна міць для розкішного позашляховика. Якщо вам потрібно було перевезти човен або великий причіп, на виручку приходив LS 430, максимальне навантаження якого становило скромні 2000 фунтів. RX 330 і гібрид RX 400h пропонували компромісний варіант з межею 3500 фунтів.
До 2007 року ES 350 прибула з тим самим обмеженням. Жодного буксирування. За нею були GS 350 і GS 450h. RX 350 і RX 400h зберегли межу 3500 фунтів. Лише у 2008 році ситуація змінилася у сегменті кросоверів. RX 350 знизив межу до 2000 фунтів. RX 400h зробив те саме. Тим часом дебютував LX 570 із вантажопідйомністю 8500 фунтів. Це величезний стрибок, порівняно з його попередником.
GX 470 зберігав свій рейтинг у 6500 фунтів до 2009 року. Але подивіться LX 570. Він залишався на рівні 8500 фунтів. Це число, яке потрібно запам’ятати, якщо ви шукаєте вантажопідйомність Lexus для важких вантажів. Все інше в лінійці Lexus з 2006 по 2009 рік – це розкішні седани з нульовим рейтингом, або середньорозмірні позашляховики, що борються з межами в 2000-3500 фунтів.
Матриця Lincoln та Mercury
Lincoln не жартував зі своїми вантажівками. Mark LT був робочим конем. З 2006 до 2009 року він зберігав стабільну вантажопідйомність при буксируванні в 8900 фунтів. Це майже дев’ять тонн. Якщо вам потрібно тягнути важке навантаження, це те число, яке вам потрібно. Navigator був послідовним вибором для сімей, зберігаючи межу 6000 фунтів протягом усіх чотирьох років.
Маленькі седани та купе були строго для легких навантажень. Town Car обмежувався 2000 фунтами. MKX почав випуск у 2007 році з межею 2000 фунтів. MKZ не мав рейтингу. MKS 2009 року запропонував дивовижну вантажопідйомність 1000 фунтів, ймовірно, через використання загальної платформи з Ford Taurus.
Mercury слідувала аналогічним шляхом, багато в чому тому, що розділяла платформи з Ford. Mountaineer і Monterey обидва пропонували 3500 фунтів. Grand Marquis був обмежений 1500 фунтів. Mariner, як стандартна, і гібридна версії, досягали 1500 фунтів і 1000 фунтів відповідно. Sable та Montego були варіантами для легких навантажень по 1000 фунтів. Якщо ви шукаєте вантажопідйомність Mercury для чогось суттєвого, Mountaineer – ваш єдиний реальний варіант у цю епоху.
Утилітарне ядро Mazda
Вантажівки B-серії Mazda були незаслужено забутими героями цього набору даних. B4000 був королем, що тягне 3140 фунтів у 2006, 2008 та 2009 роках. B3000 йшов трохи нижче із показником 2500 фунтів. B2300 коливався навколо 1600 фунтів.
Позашляховики розповідали іншу історію. Tribute був обмежений 1500 фунтів. Гібридний Tribute збільшив цей показник до 2000 фунтів. CX-9 та CX-7 обидва мали рейтинг 2000 фунтів. MPV, мінівен, який ви, можливо, не очікуєте бачити здатним до буксирування, міг впоратися з 2000 фунтами.
Mazda3, Mazda5, Mazda6 та RX-8? Нуль. Це легені платформи. Вони не призначені для причепів. Eclipse і Endeavor мали рейтинги, що коливаються, але Endeavor становив 3500 фунтів у 2006 і 2008 роках. Outlander був скромним – від 1500 до 2000 фунтів. Raider, власне, перейменований Dodge Dakota, тягнув від 4000 до 4050 фунтів.
Mercedes-Benz: Позашляховий сплеск
Mercedes зробила чіткий поділ у 2007 році. До цього ML350 та ML500 були застрягли на позначці 2000 фунтів. Потім з’явилися GL та G-Class. G500 тягнув 7000 фунтів. GL320 досягав 7500 фунтів. GL450 та GL550 також досягали 7500 фунтів. Моделі ML стрибнули до 7200 фунтів. Це було значне покращення можливостей у їхній лінійці позашляховиків.
G55 AMG приєднався до гри у 2008 році з рейтингом 7000 фунтів. ML63 AMG відповідав стандартній моделі ML на рівні 7200 фунтів. До 2009 року R-Class увійшов до розмови з вантажопідйомністю 3500 фунтів. Це ключова точка даних для всіх, хто запитує, скільки може буксирувати Mercedes R-Class 2009 року. Це 3500 фунтів. Моделі GL та ML залишалися на рівні 7500 та 7200 фунтів відповідно. Седани та купе залишалися на нулі.
Нішеві пропозиції Mitsubishi
Показники буксирування Mitsubishi були непослідовними, ймовірно через зміни платформ. Endeavor впав з 3500 фунтів у 2006 році до 2000 фунтів у 2007 році, потім знову повернувся до 3500 фунтів у 2008 році. Outlander був стабільним на рівні 1500 фунтів, трохи збільшившись до 2000 фунтів у 2007 році.
Raider був аутсайдером. Він тягнув 4050 фунтів у 2006 році та 4000 фунтів у 2007 та 2008 роках. Lancer мав рейтинг 1000 фунтів у 2006 році, але він втратив його в наступні роки. Eclipse та Galant ніколи не пропонували рейтингів для буксирування.
Тяжка присутність Nissan
У Nissan була серйозна міць у цю епоху. Frontier та Titan були зірками. Обидва зберігали вантажопідйомність 6300 фунтів та 6500 фунтів відповідно протягом усього періоду з 2006 по 2009 рік. Armada також зберігала 6500 фунтів.
Pathfinder був надійним на 6000 фунтів. Xterra складав 5000 фунтів. Murano та Quest були обмежені 3500 фунтами. Rogue, коли він з’явився у 2008 році, був варіантом для легких навантажень із показником 1000 фунтів.
Седани були зовсім різними. Altima, Maxima, Sentra та Versa в основному становили 1000 фунтів або нуль. GT-R та 350Z не мали вантажопідйомності для буксирування. Вони створені для швидкості, а чи не для перевезення вантажів.
Чому ці числа мають значення
Ви можете поставити запитання, чому деякі автомобілі мають нульову вантажопідйомність для буксирування, а інші — тисячі фунтів. Це зводиться до конструкції рами та систем охолодження. Седани, такі як Lexus IS або Nissan Altima, позбавлені посилених задніх підрамників і важких трансмісій, необхідні обробки стресу. Позашляховики та вантажівки мають кузовні рами або жорсткі несучі конструкції з конкретними пакетами для буксирування.
Зниження рейтингу RX 350 з 3500 фунтів до 2000 фунтів між 2006 та 2008 роками також є показовим. Це передбачає зрушення в інженерних пріоритетах чи зміну того, як Lexus розраховував свої межі. Завжди перевіряйте наклейку на одвірку дверей. Дані, які ми тут навели, є спільними. Ваш конкретний автомобіль може мати заводський пакет для буксирування, який змінює справу.
Якщо ви купуєте вживаний автомобіль для буксирування, не гадайте. Дивіться на рік. Дивіться модель. Lexus RX 350 2008 – це зовсім інша тварина в порівнянні з моделлю 2006 року. R-Class 2009 є унікальним представником в лінійці Mercedes. Nissan Titan та Frontier – послідовні робочі конячки. Lincoln Mark LT — розкішна вантажівка із серйозними можливостями.
Тут є нюанс. Межа 2000 фунтів — це не просто число. Це означає, що ви не можете буксирувати завантажений туристичний причіп. Це означає, що ви обмежені невеликим господарським причепом або візком для мотоцикла. Межа в 8500 фунтів LX 570 або Mark
Pontiac та межі буксирування
Pontiac витратив свої останні роки на спроби залишатися актуальним, але буксирування не було їхньою сильною стороною. Якщо Ви розглядаєте Pontiac 2006-2009 років випуску, необхідно уважно перевірити конкретну модель. Більшість седанів, таких як G6, Grand Prix та G5, мали номінальне навантаження для буксирування на рівні скромних 1000 фунтів. Цього ледве вистачає для невеликого причепа чи водяних мотоциклів за умови, що вони легкі.
Винятки розповідають іншу історію. Позашляховики Montana SV6 та Torrent могли буксирувати 3500 фунтів. Це ставить в один ряд з пікапами середнього розміру того часу. Седан G8, що з’явився 2008 року, збільшив цей показник до 2000 фунтів. Надійно. Але навіть не думайте про буксирування за допомогою Solstice. Це родстер, а не робоча конячка. Vibe справлявся трохи краще: у 2006 та 2007 роках його номінальне навантаження становило 1500 фунтів, перш ніж у 2009 році знизилося до 1000 фунтів. Чому? Ймовірно через розподіл ваги або обмежень системи охолодження. Перевірте наклейку на дверному отворі.
Можливості Porsche Cayenne
У Porsche репутація бренду, що ставить продуктивність вище практичності. Cayenne спростовує цей міф, принаймні з погляду сирих цифр. З 2006 по 2009 рік Cayenne мав стабільну вантажопідйомність для буксирування в 7716 фунтів. Це потужно. Він перевершує більшість американських пікапів повнорозмірного класу на той час.
Тим часом, що щодо 911, Boxster та Cayman? Нуль. Не прикріплюйте причіп до спортивного автомобіля із середнім розташуванням двигуна. Інженерний фокус повністю спрямований на керованість та прискорення. Додавання навантаження від буксирувального пристрою компрометувало б шасі. Якщо вам потрібно перевозити спорядження, дотримуйтесь позашляховика.
Тяжка робота Saab
Saab часто асоціюється з турбованими седанами, але їхня платформа для вантажівок, 9-7X, розповідала іншу історію. З 2006 по 2009 рік 9-7X міг буксирувати до 5500 фунтів. Він поділив свою основу з GMC Yukon, тому мав раму підтвердити це.
Седан 9-5 забезпечував гідні 3500 фунтів. 9-3 був обмежений 2000 фунтами. Якщо у вас був 9-2X, ви також мали справу з 2000 фунтами. Saab налаштовували ці автомобілі для безпеки та ефективності, а не для грубої сили, але вони не ухилялися від практичної межі.
Універсальність Saturn
Saturn намагався запропонувати варіанти. Мінівен Relay міг буксирувати 3500 фунтів. Це корисно для перевезення сім’ї та багажу. VUE, особливо гібридна версія, мав номінальне навантаження 1500 фунтів. Aura та Ion були обмежені 1 000 фунтами. Outlook збільшував цей показник до 2000 фунтів.
Якщо ви намагалися буксирувати за допомогою родстера Sky або хетчбека Astra, у вас нічого не вийшло. Saturn розумів, хто його клієнти. Власники мінівенів потребували утилітарності. Власники седанів – ні.
Scion і Smart: відсутність буксирування
Scion та автомобілі smart були розроблені для міського середовища. tC, xB та xD не були створені для буксирування. Номінальне навантаження дорівнює нулю на всіх етапах з 2006 до 2009 року. smart fortwo, представлений у 2008 році, також не мав рейтингу для буксирування. Це міські автомобілі. Тримайте їх на асфальті.
Перевага повного приводу Subaru
Subaru використала свою симетричну систему повного приводу для буксирування. B9 Tribeca міг впоратися з 3500 фунтами. Baja, яка була по суті пікапом-седаном, управлялася з 2400 фунтами. Forester мав номінальне навантаження у 2 400 фунтів у 2006 та 2007 роках, потім вийшов із рейтингу у 2008 та 2009 роках. Можливо вони зрозуміли, що системи охолодження не витримують тепла від важких навантажень?
Legacy та Outback були тут основою. І седани, і універсали могли буксирувати 2700 фунтів з 2006 по 2009 рік. Універсал Impreza та Outback Sport мали номінальне навантаження у 2 000 фунтів. Моделі WRX та STI не мали рейтингу. Ви не буксируєте з ралійним автомобілем.
Сила Suzuki XL7
Suzuki зосередилася на компактних позашляховиках. XL7 був королем їхньої лінійки для буксирування. Він починався з 3 000 фунтів у 2006 році, потім підскочив до 3 500 фунтів у 2007 та 2008 роках. До 2009 року рейтинг зник. Чи скасували вони пакет для буксирування? Чи просто модель? Grand Vitara залишався стабільним на рівні 3000 фунтів у перші кілька років, потім зник.
Маленькі автомобілі, такі як Forenza, Reno та Verona, були обмежені 1000 фунтами. Equator та SX4 не мали рейтингу. Suzuki знала своє місце на ринку.
Надійний асортимент Toyota
Toyota будувала ці автомобілі так, щоб вони служили довго, та їхня вантажопідйомність для буксирування відображає це. Tundra був звіром. У 2006 році він міг тягнути 6800 фунтів. Він упав до 4800 фунтів у 2007 і 2008 роках, ймовірно, через правила викидів або нових конструкцій шасі. Sequoia зростала з часом. З 6500 фунтів у 2006 році вона піднялася до 7800 в 2008 році і досягла 9935 фунтів у 2009 році. Це серйозна нагода.
4Runner та FJ Cruiser обидва управлялися з 5 000 фунтами. Land Cruiser починався з 6500, переходив до 8500 і закінчувався на 9935 фунтах. Sienna та Tacoma залишалися на рівні близько 3 500 фунтів.
Маленькі автомобілі, такі як Camry, Corolla та RAV4, були обмежені 1000-1500 фунтами. Highlander Hybrid покращувався з часом, починаючи з 2 000 фунтів та досягаючи 3 500 фунтів до 2009 року. Toyota оптимізувала свої гібридні системи для доставки моменту, що крутить, що допомогло.
Потужність Volkswagen Touareg
Volkswagen зазвичай уникав буксирування. Golf, Jetta, Passat та Beetle не мали рейтингу. Мінівен Routan міг буксирувати 2000 фунтів. Tiguan управлявся з 2200 фунтами.
Але Touareg. Touareg міг буксирувати 7716 фунтів. Він відповідав Porsche Cayenne, тому що вони розділяли ту саму платформу. Якщо вам потрібно буксирувати важке і ви хочете європейську інженерію, Touareg це відповідь. Просто уникайте менших седанів та купе.
Чому ці цифри мають значення
Ви можете подумати, що ці рейтинги просто вправи на папері. Це негаразд. Перевищення максимальної вантажопідйомності для буксирування напружує трансмісію, гальма та раму. Це анулює гарантію. Це створює відповідальність, якщо ви потрапите в аварію.
Перевіряйте конкретний рік та модель. Land Cruiser 2008 може буксирувати більше, ніж модель 2006 року. Toyota Tundra 2009 може буксирувати менше, ніж модель 2006 року. Цифри змінюються. Завжди перевіряйте.
Посилання «Більше специфікацій» для GVWR (повна дозволена маса), вантажопідйомності та маси без вантажу є не просто так. Вантажопідйомність для буксирування – це лише один шматок головоломки. Вантажопідйомність впливає на те, скільки вантажу можна перевозити в самому автомобілі. Якщо ваша вантажопідйомність заповнена, ви не можете багато буксирувати. Це – баланс.
Останні думки про корисність
Не кожен автомобіль побудований для однієї роботи. Спортивні автомобілі, такі як 911 та Solstice, призначені для водіння. Седани, такі як G6 та Jetta, призначені для поїздок на роботу. Позашляховики та вантажівки, такі як Cayenne, Tundra та XL7, призначені для перевезення вантажів.
Якщо вам потрібно буксирувати човен, причіп або важке обладнання, дивіться на позашляховики та вантажівки. Уникайте родстерів та маленьких хетчбеків. Цифри не брешуть. Вони кажуть вам, що задумали інженери. Поважайте межі.
Більшість моделей Volvo початку 2000-х років не були призначені для буксирування важких вантажів. Якщо ви розглядаєте Volvo S60 2006 року, то ви належите до невеликої меншини. Цей седан міг буксирувати вантаж масою до 3300 фунтів. Це пристойний показник для компактного автомобіля. Але решта моделей того ж року випуску? Жодні.
C70. S40. S80. V50 V70. XC70 XC90
У всіх заявлена вантажопідйомність для буксирування становила нуль фунтів.
Це виглядає як пропуск на ринку. Пробіл, який не заповнювався роками.
Епоха нульового буксирування
Подивіться дані 2007 року. Паттерн повторюється. У кожної моделі від C30 до XC90 стоїть прочерк. Нульове значення. Виробники часто опускають специфікації буксирування, якщо транспортний засіб не розрахований на причіп. Для Volvo цього періоду це означало, що шасі, системи охолодження або трансмісійні рідини не були спроектовані для додаткової напруги.
Volvo XC90 2008 року може виглядати так, ніби він здатний буксирувати. Це позашляховик середнього розміру. Але таблиця каже “ні”. Volvo S60 2009 року все ще є у списку, але й там немає жодних цифр. Просто пусте місце.
Чому це важливо? Тому що сучасне буксирування – це не тільки потужність двигуна. Це керування теплом. Це геометрія підвіски під навантаженням. Це здатність трансмісії утримувати передачу без перегріву. Volvo на початку 2000-х не мали специфічних інженерних пакетів, необхідних для сертифікації такої можливості.
Пропущені точки даних
Якщо ви намагаєтеся буксирувати на одному з цих автомобілів, ви не знайдете допомоги у цій таблиці. Дані суворо негативні.
- 2006: Тільки S60 мав рейтинг (3300 фунтів).
- 2007–2009: Жодна модель із серій C, S, V та XC не мала заявленої вантажопідйомності для буксирування.
Це накладає жорстке обмеження на власників цих автомобілів. Ви не можете просто встановити буксирний пристрій та поїхати. Виробник не санкціонував це.
Пов’язані характеристики, які варто враховувати
Якщо ви не можете буксирувати, що можуть робити ці автомобілі? Вони все ще мають обмеження за вагою. Вам потрібно розуміти різницю між вагою автомобіля і тим, що він може перевозити.
- GVWR Volvo: Повна дозволена маса транспортного засобу (GVWR). Загальна максимальна маса автомобіля разом із пасажирами, вантажем та паливом.
- GAWR Volvo: Повна дозволена маса осі (GAWR). Скільки ваги може витримати кожну вісь.
- GCWR Volvo: Повна дозволена маса автопоїзда (GCWR). Загальна маса автомобіля плюс будь-який причіп. (Ймовірно, не застосовується, якщо вантажопідйомність для буксирування дорівнює нулю).
- Volvo Cargo Carrying Capacity: Вантажопідйомність. Скільки речей можна розмістити у багажнику чи салоні.
- Volvo Curb Weight: Власна маса (суха маса). Порожній автомобіль вага.
- Volvo Payload: Корисне навантаження. Загальна маса пасажирів та вантажу, яку може перевезти автомобіль.
Знання вашого корисного навантаження корисніше, ніж знання вантажопідйомності для буксирування, коли ця вантажопідйомність відсутня. Не перевантажуйте задню підвіску.























